Nasz zespół

Terapion Sp. z o. o. to sieć gabinetów specjalizujących się w skutecznej fizjoterapii. Na co dzień pomagamy przede wszystkim pacjentom z dolegliwościami bólowymi tj. ból kręgosłupa, stawów ale też z reumatoidalnym zapaleniem stawów, stwardnieniem rozsianym, chorobą Alzheimera, osteoporozą, nietrzymaniem moczu przy zastosowaniu pola magnetycznego niskich częstotliwości 3D

Kadra Terapion, którą spotkacie Państwo w naszych gabinetach w Katowicach i Sosnowcu, to dyplomowani fizjoterapeuci z doświadczeniem w pracy z pacjentem oraz specjaliści magnetoterapii. Wielu z nich pracowało w szpitalach oraz ośrodkach, gdzie trafiali pacjenci z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. Nasi fizjoterapeuci regularnie uczestniczą w szkoleniach i doskonalą swoje umiejętności poznając nowe techniki fizjoterapii. W naszym zespole znajdują się także osoby odpowiedzialne za stały rozwój firmy i odpowiedzialne za proces zarządzania.

Zespół Terapion:

Anna Roś

Fizjoterapeuta

Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w kierunku – Fizjoterapia. Pracuje w naszym gabinecie w Katowicach. 

Uzyskała tytuł Technik Masażysta w Niepublicznym Zespole placówek Oświatowych „Elpax” im. Johna Lennona.
Posiada kwalifikacje w kierunku świadczenia usług z zakresie masażu oraz odbyła specjalistyczne szkolenia z zakresu magnetoterapii.

 

 

 

 

Wojciech Kilian

Fizjoterapeuta

Student Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, dyplomowany fizjoterapeuta. Pracuje w naszym gabinecie w Sosnowcu.

Uczestnik wielu kursów i szkoleń: „Kurs masażu I stopnia o profilu rozszerzonym”, „Masaż Tkanek Głębokich w ujęciu klinicznym”, „Terapia manualna według standardów IFOMPT (MT I)”, „Kompleks miedniczno-lędźwiowy – wprowadzenie do koncepcji Maitland”, „Kształtowanie siły i mocy mięśniowej w świetle nauki, teorii i praktyki sportowej. I Międzynarodowa Konferencja Metodyczno – Naukowa”, „II Śląskie Sympozjum Ortopedyczno-Fizjoterapeutyczne kręgosłup”, „Diagnostyka i terapia odcinka lędźwiowego kręgosłupa (I Śląski Kongres Fizjoterapeutyczny)”, „V Konferencja Terapeutów Manualnych NOMPT PL (Problematyka dotycząca stawu biodrowego)”

 

 

Małgorzata Muller

Specjalista ds. magnetoterapii

Specjalista ds. magnetoterapii. Wieloletni specjalista ds. kontaktu z klientem. Posiada doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, jak również w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Specjalizuje się w kontakcie z lekarzami, zarządem szpitali i placówek medycznych oraz szeroko pojętej służby zdrowia. Interesuje się podróżami, jazdą na rolkach i na rowerze. Preferuje aktywny tryb życia.

 

 

 

 

 

Wojciech Gała

Menadżer ds. rozwoju

Student 2 roku Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu wydział zamiejscowy w Chorzowie na kierunku Logistyka w małych i średnich przedsiębiorstwach.