Przeprowadź zabiegi polem magnetycznym Biomag w domu

O skuteczności zabiegów z wykorzystaniem pola magnetycznego decyduje – oprócz jakości sprzętu –również czas ich stosowania. Aby zabiegi polem magnetycznym dały oczekiwany efekt terapeutyczny, bardzo ważna jest ciągłość terapii w czasie zalecanym przez producenta sprzętu.

zabiegi polem magnetycznym Biomag w domu

Codzienne wizyty w gabinecie to dla wielu naszych pacjentów zbyt duże obciążenie czasowe – zwłaszcza dla tych osób, które są aktywne zawodowo, posiadają małe dzieci lub po prostu ich schorzenia uniemożliwiają im swobodne poruszanie się. Przerwanie zabiegów w środku cyklu może nie dać oczekiwanego efektu (np. pozbycia się bólu) lub spowodować nawrót bólu po pewnym czasie, ponieważ pole magnetyczne nie będzie w stanie utrzymać działania przeciwbólowego przez dłuższy okres.

Zabiegi z polem magnetycznym wymagają czasu – nie niosą za sobą efektów ubocznych, ale systematyczność ich stosowania jest bardzo ważna. A wśród schorzeń, na które działamy polem magnetycznym, znajdują się również te wymagające stosowania zabiegów 2-3 razy dziennie przez kilka tygodni. Z tego powodu przy schorzeniach, przy których zalecana jest konkretna seria zabiegów, mają Państwo możliwość wypożyczenie sprzętu Biomag na określony czas.

Jak wygląda wypożyczenie sprzętu Biomag?

1. Indywidualna konsultacja z fizjoterapeutą, który:

• ustali przyczynę Państwa problemu zdrowotnego;

• omówi wyniki diagnostyczne (jeśli takie będą Państwo posiadali);

• ustali dla Państwa indywidualny plan zabiegów, tzn. dobierze odpowiednie programy, dzięki którym uzyskacie Państwo pożądany efekt leczniczy;

• przeszkoli Państwa z użytkowania aparatu;

• zaleci dodatkowe ćwiczenia (jeśli będzie taka możliwość) w celu wzmocnienia efektu terapeutycznego.

2. Podpisanie umowy wypożyczenia sprzętu

Jest to konieczne, ponieważ wypożyczane Państwu sprzęty są jednymi z najlepszych na rynku leczenia polem magnetycznym. Aparaty Biomag jako jedyne umożliwiają wykorzystanie technologii 3D – to opatentowana technologia rotacyjnego działania pola magnetycznego na tkanki, co umożliwia szybszą regenerację w porównaniu z innymi aparatami. Urządzenia te posiadają ponadto aż 108 programów dedykowanych konkretnym schorzeniom (również czas trwania danego programu został dopasowany do problemu zdrowotnego). Z racji dużej wartości sprzętu przy zawarciu umowy pobierana jest od Państwa zaliczka, którą w całości zwracamy po jego oddaniu.

3. Konsultacja i pomoc ze strony naszych fizjoterapeutów w ciągu całego okresu wypożyczenia sprzętu.

 

Osoby zainteresowane wypożyczeniem aparatu Biomag mają możliwość rozłożenia płatności na przystępne raty.

O rezerwację sprzętu mogą Państwo dopytać nas w naszych lokalnych gabinetach lub pod numerem telefonu 535 029 753 

 

Opinie naszych pacjentów:

Cieszę się, że zdecydowałem się na wypożyczenie, bo nie miałem możliwości częstych dojazdów do Katowic, a mam zwyrodnienie stawów. Bardzo mi pomogło, polecam.

Stanisław lat 73, Ruda Śląska


Opinię tę napisałam na prośbę Pana Wojtka z Katowic. Mam dość wstydliwą przypadłość – nietrzymanie moczu i nie chciałam chodzić na zabiegi, gdzie jest dużo ludzi, dlatego zdecydowałam na wypożyczenie aparatury. Jestem bardzo zadowolona, nie wiem, na jak długo mi się utrzyma ta poprawa, ale na razie jest bardzo duża. Dziękuję Państwu za pomoc, nawet nie wiecie, jak lepiej mi się teraz funkcjonuje

Katarzyna lat 50, Katowice


Od dawna doskwierał mi ból barku, nic nie pomagało. Żona zapisała mnie do Państwa na zabiegi i po kilku dniach zauważyłem delikatną poprawę. Pani Anna z Katowic zaleciła mi kontynuowanie tych zabiegów, ale nie mogłem już wziąć wolnego w pracy i zdecydowałem się na wypożyczenie aparatu do domu. Jestem bardzo zadowolony, bo praktycznie przestał boleć mnie bark.

Krzysztof lat 55, Katowice


Zespół gabinetów Terapion:

Szanowni Państwo, dziękujemy za miłe słowa, bo są one dowodem skuteczności naszych zabiegów. Zapraszamy tych z Państwa, którzy już odbyli zabiegi, o przesłanie swoich opinii. Są one dla nas i dla naszych przyszłych pacjentów bardzo cenne.