Zarejestruj się na 3 bezpłatne zabiegi – NIEAKTUALNE

3 DARMOWE zabiegi polem magnetycznym 3D

Jeśli chcieliby Państwo sprawdzić, w jaki sposób działa pole magnetyczne na Państwa i czy pomoże złagodzić dolegliwości, które u Państwa występują zapraszamy na 3 bezpłatne zabiegi.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegów?

  • Zabiegi są w 100% bezpłatne – brak ukrytych kosztów
  • Bez zobowiązań – po bezpłatnych zabiegach mogą Państwo zrezygnować z terapii i wrócić do domu
  • Mogą Państwo wypróbować bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań jedną z najskuteczniejszych form rehabilitacji
  • Zabiegi są bezbolesne i przebiegają w miłej i komfortowej atmosferze

PROMOCJA NIEAKTUALNA!! 

Gdzie i kiedy odbywają się zabiegi?

Na zabiegi należy się wcześniej zarejestrować. Bezpłatne zabiegi odbywają się od wtorku do czwartku dzień po dniu (wtorek, środa, czwartek) o godzinie 10.00, 12.00, 14.00 i 16.00. Na każdą godzinę mamy tylko kilka wolnych miejsc. Należy się od razu zarejestrować na 3 dni zabiegowe. Dzięki temu, że zabiegi odbywają się kolejno dzień po dniu możemy uzyskać najlepszą skuteczność i szybko widzą Państwo efekty.

Zabiegi odbywają się w naszym Centrum Magnetoterapii 3D w Katowicach na ulicy Zbożowej 42B. Dokładne dane adresowe wraz z mapką znajdą Państwo tutaj… 

Dlaczego te zabiegi są bezpłatne?

Pacjenci często zastanawiają się dlaczego te zabiegi są bezpłatne. Słyszymy nawet czasem „Nic nie ma za darmo”. Zabiegi, na które Państwa zapraszamy są w 100% bezpłatne ponieważ jest to dla nas forma reklamy. Wiemy, że zabiegi są bardzo skuteczne i że często dolegliwości, z którymi się Państwo do nas zgłaszacie ulegają wyraźnemu zmniejszeniu. To z kolei sprawia, że część z Państwa kontynuuje terapię na płatnych zabiegach a część chociaż sama nie decyduje się na terapię po prostu nas poleca. Nasze Centrum utrzymuje się przede wszystkim z zabiegów wykonywanych prywatnie. Zależy nam zatem, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o nas i wypróbowało magnetoterapię. Podkreślamy jednak, że udział w bezpłatnych zabiegach nie obliguje Państwa do wykupu płatnych zabiegów.

Efekty zabiegów polem magnetycznym

Podczas godzinnego zabiegu zwykle mają Państwo wykonywane tak naprawdę dwa zabiegi – jeden aplikatorem płaskim 3D, a drugi na inną część ciała aplikatorem punktowym ze światłem spolaryzowanym. Pacjenci najczęściej mówią nam, że po zabiegu „mniej boli”, zmniejsza się stan zapalny, lepiej śpią, są bardziej zrelaksowani. Najszybsze efekty, jakie można zaobserwować już po kilku zabiegach to zmniejszenie bólu, zmniejszenie stanu zapalnego, zmniejszenie obrzęku, poprawa krążenia a co za tym idzie lepsze dotlenienie organizmu i sprawniejsze usuwanie produktów przemiany materii.

Jak się zarejestrować?

Rejestracja telefoniczna odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 16.00 pod numerem telefonu: 535 029 753. Zapraszamy.

 

 

Oceń