Szkolenie ze specjalistami Biomag Poland

Niedawno nasz zespół wziął udział w kilkugodzinnym szkoleniu prowadzonym przez specjalistów z Biomag Poland. To porządna dawka wiedzy na temat działania pola magnetycznego i pracy ze sprzętem, a także ogrom cennych wskazówek przydatnych w codziennej pracy z Pacjentami.

Wiedza prosto od ekspertów

Aby poprowadzić szkolenie, do naszej siedziby w Katowicach zawitali prawdziwi specjaliści o wieloletnim doświadczeniu: Justyna Stefańska – ekspert ds. terapii pulsacyjnej 3D oraz Hubert Dąbrowski – prezes Biomag Poland.

Podzielili się z nami wiedzą teoretyczną i praktyczną, m.in. z zakresu działania pola magnetycznego na organizm człowieka, użycia go w terapii różnego rodzaju schorzeń i dolegliwości oraz wszystkich możliwości wykorzystania nowoczesnego sprzętu, na którym pracujemy.

Te cenne informacje i wskazówki na pewno pomogą naszym fizjoterapeutom w codziennej praktyce i pozwolą lepiej zrozumieć działanie pola magnetycznego, a dzięki temu – jeszcze skuteczniej dobierać rodzaj zabiegu do konkretnego problemu Pacjenta.

Biomag® – ponad 25 lat doświadczenia i nowoczesny sprzęt

W naszych gabinetach wykorzystujemy sprzęt firmy Biomag® – wiodącego producenta innowacyjnych urządzeń do leczniczej magnetoterapii. Jego działanie opiera się o opatentowaną technologię impulsów 3D, która umożliwia emitowanie pola magnetycznego w sposób rotacyjny, co pozwala na stymulowanie tkanek ze wszystkich stron.

W przeciwieństwie do wielu innych urządzeń daje też możliwość doboru parametrów pola do konkretnego problemu zdrowotnego Pacjenta. Dzięki temu leczenie jest dopasowane do danej dolegliwości, co znacznie zwiększa skuteczność terapii.

 

5/5 - (5 głosów / głosy)