Szkolenie ze specjalistami Biomag Poland

Niedawno nasz zespół wziął udział w kilkugodzinnym szkoleniu prowadzonym przez specjalistów z Biomag Poland. To porządna dawka wiedzy na temat działania pola magnetycznego i pracy ze sprzętem, a także ogrom cennych wskazówek przydatnych w codziennej pracy z Pacjentami.

Wiedza prosto od ekspertów

Aby poprowadzić szkolenie, do naszej siedziby w Katowicach zawitali prawdziwi specjaliści o wieloletnim doświadczeniu: Justyna Stefańska – ekspert ds. terapii pulsacyjnej 3D oraz Hubert Dąbrowski – prezes Biomag Poland.

Podzielili się z nami wiedzą teoretyczną i praktyczną, m.in. z zakresu działania pola magnetycznego na organizm człowieka, użycia go w terapii różnego rodzaju schorzeń i dolegliwości oraz wszystkich możliwości wykorzystania nowoczesnego sprzętu, na którym pracujemy.

Te cenne informacje i wskazówki na pewno pomogą naszym fizjoterapeutom w codziennej praktyce i pozwolą lepiej zrozumieć działanie pola magnetycznego, a dzięki temu – jeszcze skuteczniej dobierać rodzaj zabiegu do konkretnego problemu Pacjenta.

Biomag® – ponad 25 lat doświadczenia i nowoczesny sprzęt

W naszych gabinetach wykorzystujemy sprzęt firmy Biomag® – wiodącego producenta innowacyjnych urządzeń do leczniczej magnetoterapii. Jego działanie opiera się o opatentowaną technologię impulsów 3D, która umożliwia emitowanie pola magnetycznego w sposób rotacyjny, co pozwala na stymulowanie tkanek ze wszystkich stron.

W przeciwieństwie do wielu innych urządzeń daje też możliwość doboru parametrów pola do konkretnego problemu zdrowotnego Pacjenta. Dzięki temu leczenie jest dopasowane do danej dolegliwości, co znacznie zwiększa skuteczność terapii.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *