Jak wyleczyć bóle kręgosłupa? – promocyjne zabiegi w Terapion

zabiegi polem magnetycznym

Dla osób w starszym wieku największą troską jest zdrowie, bo to ono daje możliwości realizowania marzeń, na które wcześniej nie miało się czasu, daje możliwość i siłę na spędzanie czasu z najbliższymi i normalne funkcjonowanie.

Zapewne wielu z Was, seniorów, skarży się na mniejsze lub większe bolączki, w tym szczególnie na ból kręgosłupa. Można by powiedzieć, że taka nasza natura, że z wiekiem problemy będą się pojawiać. Tak to prawda, niemniej wiele z tych problemów można zminimalizować lub całkowicie wyeliminować jeśli nie założymy z góry, że tak ma być i zajmiemy się kompleksowo swoim zdrowiem.

Ból kręgosłupa bywa niestety często bagatelizowany, próbujemy się leczyć przyjmując różne środki przeciwbólowe, nie szukając przyczyny i nie konsultując tych dolegliwości ze specjalistami. Lekarze podkreślają, że czas podjęcia leczenia przez pacjenta z bólem kręgosłupa ma kluczowe znaczenie. Im szybciej rozpoczniemy terapię, tym większa jest szansa, że uda się wyleczyć kręgosłup bez inwazyjnej operacji. Z kolei im dłużej zwlekamy, tym bardziej skomplikowane leczenie nas czeka.

Dlaczego proponujemy serie zabiegów polem magnetycznym w technologii 3D wraz z opieką fizjoterapeuty?

Dlatego ponieważ wiemy, że to może wpłynąć na bardzo dużą poprawę nie tylko Twojego zdrowia, ale też samopoczucia psychicznego. Blisko 96% naszych pacjentów po zastosowanych przez nas zabiegach zauważyło znaczącą poprawę.

 

Dla wszystkich czytelników Gazety Senior przygotowaliśmy specjalną promocję: 5 zabiegów w cenie 100 zł (20 zł za zabieg)

 

Pierwsze efekty widoczne już po kilku zabiegach! Przed pierwszym zabiegiem konieczna jest konsultacja ze specjalistą magnetoterapii, który opowie jak w Państwa sytuacji może pomóc terapia polem magnetycznym, dobierze odpowiednie zabiegi (posiadamy aż 108 programów leczniczych) oraz wskaże ile zabiegów będzie potrzebnych, aby uzyskać najlepsze efekty. Konsultacja jest wliczona w cenę zabiegów.

Dlaczego warto skorzystać z naszych zabiegów magnetoterapii 3D?

  • Skuteczność zabiegów potwierdzona naukowo– na naszej stronie możecie Państwo poczytać szereg artykułów na temat skuteczności terapii polem magnetycznym opartych na pracach naukowych.
  • Dobieramy dla pacjenta indywidualnie programy lecznicze w zależności od jego dolegliwości oraz oczekiwanych efektów. Nasze aparaty jako jedne z nielicznych posiadają szeroki wybór kształtów fali magnetycznej, dzięki czemu możemy dobrać zabiegi bardzo precyzyjnie tak aby skrócić czas leczenia danego schorzenia.
  • Zabiegi są bezbolesne i nie mają żadnych skutków ubocznych z wyłączeniem osób z przeciwwskazaniami do magnetoterapii.

Podczas godzinnego zabiegu zwykle mają Państwo wykonywane tak naprawdę dwa zabiegi – jeden aplikatorem płaskim 3D, a drugi na inną część ciała aplikatorem punktowym ze światłem spolaryzowanym. Pacjenci najczęściej mówią nam, że po zabiegu “mniej boli”, zmniejsza się stan zapalny, lepiej śpią, są bardziej zrelaksowani. Najszybsze efekty, jakie można zaobserwować już po kilku zabiegach to zmniejszenie bólu, zmniejszenie stanu zapalnego, zmniejszenie obrzęku, poprawa krążenia a co za tym idzie lepsze dotlenienie organizmu i sprawniejsze usuwanie produktów przemiany materii.

 

Z zabiegów mogą Państwo skorzystać w jednym z naszych gabinetów w Katowicach lub w Sosnowcu.

Jeśli chcą Państwo porozmawiać z naszym specjalistą, skorzystać z promocyjnych zabiegów fizjoterapii wykonywanych w naszym gabinecie lub umówić się na konsultację z naszym fizjoterapeutą można to zrobić na cztery sposoby:

  • Telefonicznie – pod numerem telefonu: 576-702-007
  • E-mailowo – biuro@terapion.pl 
  • Na czacie – wystarczy do nas napisać na bezpłatnym i anonimowym czacie 

Za pomocą naszego terminarza:

1. Wybierz termin rozwiń

Wybierz datę

Wybierz preferowane godziny

2. Wybierz gabinet rozwiń

3. Podaj dane (dane te są wykorzystywane tylko w celu rezerwacji terminu wizyty) rozwiń

„Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie, na podstawie art. 23 ustęp 1. punkt 3) ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.zm.), przez Terapion Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa ul. Zbożowa 42b, 40-657 Katowice, NIP:9542782736. Osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30 do 17.30.

Ważne informacje:

 

5/5 - (1 głosów / głosy)