Łagodzenie bólu, stanów zapalnych, zmniejszanie obrzęków dzięki magnetoterapii

Procedura medyczna nr 93.3983 w NFZ

Skuteczność magnetoterapii (pola magnetycznego niskich częstotliwości 3D) została udowodniona badaniami naukowymi. Ta metoda terapeutyczna jest szczególnie dedykowana osobom, u których:


Pierwsze efekty widoczne już po kilku zabiegach!
Przed pierwszym zabiegiem konieczna jest konsultacja ze specjalistą magnetoterapii, który opowie jak w Państwa sytuacji może pomóc terapia polem magnetycznym, dobierze odpowiednie zabiegi (posiadamy aż 108 programów leczniczych) oraz wskaże ile zabiegów będzie potrzebnych, aby uzyskać najlepsze efekty. Konsultacja jest wliczona w cenę zabiegów.

Tylko do końca miesiąca:  5 zabiegów w cenie 350 zł 100 zł (20 zł za zabieg)

Dlaczego warto skorzystać z naszych zabiegów magnetoterapii 3D?

  • Skuteczność zabiegów potwierdzona naukowo– na naszej stronie możecie Państwo poczytać szereg artykułów na temat skuteczności terapii polem magnetycznym opartych na pracach naukowych.
  • Dobieramy dla pacjenta indywidualnie programy lecznicze w zależności od jego dolegliwości oraz oczekiwanych efektów. Nasze aparaty jako jedne z nielicznych posiadają szeroki wybór kształtów fali magnetycznej, dzięki czemu możemy dobrać zabiegi bardzo precyzyjnie tak aby skrócić czas leczenia danego schorzenia.
  • Zabiegi są bezbolesne i nie mają żadnych skutków ubocznych z wyłączeniem osób z przeciwwskazaniami do magnetoterapii- przeczytaj więcej o wskazaniach do skorzystania z zabiegów

Efekty zabiegów

Podczas godzinnego zabiegu zwykle mają Państwo wykonywane tak naprawdę dwa zabiegi – jeden aplikatorem płaskim 3D, a drugi na inną część ciała aplikatorem punktowym ze światłem spolaryzowanym. Pacjenci najczęściej mówią nam, że po zabiegu “mniej boli”, zmniejsza się stan zapalny, lepiej śpią, są bardziej zrelaksowani. Najszybsze efekty, jakie można zaobserwować już po kilku zabiegach to zmniejszenie bólu, zmniejszenie stanu zapalnego, zmniejszenie obrzęku, poprawa krążenia a co za tym idzie lepsze dotlenienie organizmu i sprawniejsze usuwanie produktów przemiany materii.

Jak to jest, że pole magnetyczne działa na nas leczniczo?

Pole magnetyczne działa na każdą pojedynczą komórkę poprawiając jej metabolizm. Jeśli metabolizm jest sprawniejszy wówczas do każdej komórki dostaje się znacznie więcej substancji odżywczych jak również sprawniej usuwane są z niej toksyny, które po nagromadzeniu się mogą prowadzić do stanów zapalnych i pojawienia się bólu. Więcej o zastosowaniu pola magnetycznego w medycynie

Zobacz więcej: Wskazania do leczenia polem magnetycznym

 

Jak się zarejestrować?

Aby skorzystać z zabiegów wymagana jest rejestracja. Zabiegi odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00. Rejestracja odbywa się:

  • telefonicznie –  od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 16.00 pod numerem telefonu: 535 029 753
  • na naszej stronie internetowej poprzez czat – wystarczy zostawić nam wiadomość z numerem telefonu
  • na naszym profilu na facebooku  Terapion: Centrum Magnetoterapii